Výroční členská schůze MO Čelákovice tit

publikováno: 23.03.2023

V sobotu se v sále technických služeb Čelákovice se konala výroční členská schůze MO Čelákovice, na které bylo přítomno 46 členů, z nichž 44 s právem volit. MO má celkem 717 členů.

Tedy účast nebyla nikterak vysoká a přítomni byly převážně členové senioři.

Členská schůze vyslechla zprávy předsedy, jednatele, hospodáře a ekonoma, které podrobně zhodnotily rok 2022. Nejvíce členy zajímalo zarybnění revírů a úlovky ze zprávy hospodáře. Vyslechli si rovněž plány na rok 2023, zejména šlo o přípravu přechodu na RIS, o stavbu nové klubovny a zároveň nového místa pro výdej povolenek.

Zpráva o činnosti RS přinesla informace o počtu kontrol a počtech zadržených povolenek a řešených přestupků.

Podrobná byla také zpráva dozorčí komise, která informovala své činnosti a kontrolách.

Dále byla zpráva o činnosti dětského kroužku, který opět funguje na sto procent.

V diskuzi padl návrh na zrušení 24 hodinového rybolovu v úseku Labe 19 – revír 411 051, a to členkou a zároveň obyvatelkou přilehlé chatové oblasti zejména z důvodu zvýšeného pohybu rybářů a jejich pobytů. U tohoto bodu proběhla velmi živá diskuze, všechny námitky se podařilo vysvětlit a návrh nebyl přijat. Dalším návrhem bylo zrušení všeobecného hájení na RMV Grado v období jara, které je dlouhá léta již bezpředmětné a tento návrh byl přijat. Dále pak probíhala diskuze k závodům, k akcím a k údržbě revírů, z které vzešlo několik podnětů pro další práci.

Po schválení usnesení byla výroční členská schůze ukončena.

Za MO Jiří Eichler, předseda MO