Jinecký rybářský kroužek převzal ocenění tit

publikováno: 03.02.2023

Rybářský kroužek MO Jince byl odborem mládeže SÚS vyhlášen Kroužkem roku 2022 a jeho vedoucí Ing. Pavel Toman se stal vedoucím roku 2022.

Předat ocenění a poděkovat dětem i vedoucímu za jejich celoroční práci přijeli včera do Jinců předseda SÚS Dušan Hýbner a vedoucí odboru mládeže SÚS Jiří Eichler.

Kroužek s vedoucím získali nejen skleněnou plaketu, ale děti rovněž šek na 10 000 korun, který mohou věnovat na jakoukoli společnou aktivitu, kterou si vyberou a vedoucí kroužku pak za svoji práci šek na 5 000 korun.

Slavnostnímu předání byli přítomni i funkcionáři MO Jince v čele s předsedou Ing. Tiborem Bartošem či jednatelem Ing. Miroslavem Domanským, nechyběla ani starostka Jinců Bc. Miroslava Tichá.

Zároveň kroužek přijeli podpořit i členové odboru mládeže Jan Rogos (MO Hořovice) a Petr Doležal (MO Příbram).