ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Rybolovná technika SÚS v letošním roce tit

publikováno: 13.12.2022

Jako každý rok i letos jsme připravili několik závodů v rybolovné technice a zúčastňovali jsme téměř všech závodů napříč republikou.

Sezona začala pro většinu mladých rybářů již tradičním halovým závodem Příbrami. Tento závod pravidelně navštěvuje kolem padesáti dětí z celého SÚS.

Následoval náborový závod v Rožmitále pod Třemšínem, i on má již svoji tradici a opodstatnění, koná se v termínu, než se děti rozjedou po rybářských závodech. Každým rokem do Rožmitálu jezdí i Tomáš Spáčil, reprezentant České republiky, který dětem ukazuje správnou techniku házení a předvádí i disciplíny, které začátečníci ještě nehází.

Další akcí, kterou jsme pořádali v našem územním svazu, bylo druhé kolo 1. a 2. Ligy v RT, kdy se pořadatelství zhostila MO Hořovice a samotné závody se konaly v Zaječově. V této soutěži nás reprezentuje družstvo z MO Hořovice a vede si náramně dobře, když na domácí půdě obsadilo družstvo Hořovic druhé místo a celkově obsadili místo třetí. Mezi jednotlivci dominoval Tomáš Spáčil, když vyhrál jak jarní, tak i podzimní kolo.

Poslední závod, který jsme organizovali, bylo halové MiČR dospělých a závod O pohár předsedy SÚS. Pořádání opět v režii Hořovic, v krásné sportovní hale, kde je radost takové závody pořádat. Mistrem ČR v hale se stal domácí závodník Tomáš Spáčil, a tím zakončil svoji famózní letošní sezonu. Mezi mládežnickými kategoriemi, které měly zastoupení z celé republiky, se naši mladí závodníci také neztratili a statečně bojovali o přední umístění.

Samostatná kapitola by byla o Tomáši Spáčilovi, ale vzhledem k tomu, že jsme vždy o jeho letošních úspěších informovali na webu SÚS i na facebooku, tak se zde nebudu rozepisovat. Jednoduše v sezoně 2022 byl rybolovné technice Tomáš Spáčil ve svých 24 letech nejlepší závodník na SVĚTĚ. Za jeho výkony mu děkuji.

Závěrem bych chtěl poděkovat celému vedení SÚS, které nám vychází vstříc a podporuje naše akce nejenom finančně, ale i svojí přítomností na těchto závodech, čehož si velmi vážíme.

Radek Spáčil

 

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 208 216

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS