Školení rybářských stráží v Nymburce tit

publikováno: 18.11.2022

Ve čtvrtek (17. 11.) se konalo pravidelné školení členů rybářské stráže, kterých se sešlo 21 a školitelem byl tentokrát předseda našeho územního svazu Dušan Hýbner.

V úvodu poděkoval přítomným za jejich obětavou práci i v těchto nelehkých dobách. Přítomným členům zopakoval důležité úkoly, povinnosti, ale i odpovědnosti RS vycházející z platných zákonů a vyhlášek.

Seznámil vedoucího RS s návrhem nových průkazů členů rybářské stráže. Důkladně byl vysvětlen postup při zadržení povolenky k rybolovu, ukázal chybně provedené zápisy od členů RS. Rovněž upozornil na současnou problematiku s přestupky nejen členů MO ale i členů RS.

V závěru proběhla diskuze přítomných členů s přednášejícím. Školení bylo velmi přínosné a užitečné, zopakování důležitých faktů nikdy není na škodu. Velmi děkujeme Dušanovi a těšíme se na další spolupráci.

David Hrstka, předseda MO Nymburk