ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Národní kolo Zlaté udice 2022 tit

publikováno: 21.06.2022

Ve dnech 17. až 19. 6. proběhlo Národní kolo Zlaté udice 2022, které hostil Jihočeský územní svaz, přičemž centrem dění bylo zázemí Střední rybářské školy ve Vodňanech, což letošnímu ročníku vnáší punc mimořádné události.

Náš Středočeský územní svaz reprezentoval tým dětí z Mladé Boleslavi ve složení Barbora Ponocná, Vojtěch Šedivý, Sebastian Janík, Mario Lazo, Vincent van der Linden a Marek Hlaváč, jenž doprovázel vedoucí družstva Jan Linhart, trenéři Oto Hlaváč a Jan Linhart mladší.

První den byl věnován znalostní části, která se skládala z testu, poznávačky ryb, rostlin a živočichů. Druhý den byl na řadě závod v plavané na Vltavě v Hluboké nad Vltavou. Třetí den byl věnován závodu v rybolovné technice na hřišti v Bavorově, a to jak v kapkových i muškových disciplínách.

I vzhledem k velmi teplému počasí byl program velmi náročný a zejména dva 2,5hodinové závody v plavané prověřily síly dětí i jejich doprovodu.

Středočeský tým obsadil celkově 8. místo, přičemž mu ve vyrovnané konkurenci chyběl pouhý bod k místu pátému, za předvedený výkon se v obrovsky silné konkurenci nemusí stydět. Největší úspěch si z našich dětí odvezl Vojtěch Šedivý, který vybojoval třetí místo jak ze znalostní části, tak vyrovnaným výkonem i za celkové umístění ve své kategorii dorostenců. 

Pořadatelům je třeba poděkovat z vzornou organizaci okořeněnou místem pořádání v kolébce rybářského vzdělávání, kdy do centra dění děti přijelo podpořit řada rybářských osobností jako předseda rady ČRS Karel Mach, ředitel Střední rybářské školy ve Vodňanech Karel Dubský nebo děkan Fakulty rybářství a ochrany vod Jihočeské univerzity Pavel Kozák. 

Oto Hlaváč, MO Mladá Boleslav

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

šupináč

POČET NÁVŠTĚV

11 218 494

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS