SÚS vybral dodavatele technického vybavení pro provoz RIS tit

publikováno: 08.06.2022

Středočeský územní svaz vybral dodavatele technického vybavení pro zajištění provozu Rybářského informačního systému (RIS), které bude předáno do místních organizací našeho ÚS. Stala se jím společnost TelComp s nabídkou 3 052 940 Kč včetně DPH.

Výbor SÚS jmenoval hodnotící komisi, kterou tvořili Milan Štěpnička, Jiří Eichler, Jan Porhansl, Ing. Ondřej Jedlička a za IT SÚS Ondřej Gorčík s tím, že komise je usnášeníschopná v minimálním počtu tří členů.

Ta oslovila v rámci poptávkového řízení několik firem na zajištění dodávky 110 sestav, které budou obsahovat notebook, tiskárnu, čtečku čárových a QR kódů + SW s trvalou licencí a podmínkou bylo dodání tiskáren přímo do sídel místních organizací.

Hodnotící komise zasedla 5. 5. 2022 a vybírala z celkem 7 došlých nabídek. Konstatovala, že všichni uchazeči splnili podmínky a výboru SÚS nakonec doporučila schválit nabídku č. 7., společnosti TelComp z Řimovic. Tato firma dodala dvě nabídky, přičemž vítězná obsahuje kvalitnější čtečku. Kromě výhodné ceny rozhodlo i to, že firma poskytuje servis dodaných notebooků.

Následně výbor SÚS odsouhlasil v hlasování per rollam na doporučení hodnotící komise dodavatele technického vybavení pro zajištění provozu RIS, kterým je společnost TelComp.

Sekretariát SÚS vyrozuměl vítěze i neúspěšné uchazeče a po všech administrativních náležitostech již nyní začíná TelCom dodávat notebooky, do kterých bude IT zaměstnancem SÚS postupně instalován SW tak, aby kompletně vybavené sestavy mohly být místním organizacím předány při hospodářském vyrovnání.

Celou zakázku financuje ze svých zdrojů Středočeský územní svaz.