Kandidátky do výboru SÚS, DK SÚS, RR ČRS, RDR ČRS
publikováno: 27.05.2022
Přinášíme seznam kandidátek na předsedu SÚS, do výboru SÚS, Dozorčí komise SÚS, Republikové Rady ČRS, Republikové DK. Kandidátky byly sestaveny na základě všech nominací výborem SÚS a jednotlivými MO, které byly dodány na sekretariát SÚS.
Předseda ČRS, z. s., Středočeského územního svazu
Nominaci získal:
1. Dušan HÝBNER, 46 let, MO Bělá pod Bezdězem, stávající předseda SÚS, předseda MO, hospodář MO, nominován výborem SÚS, MO Bělá p/B, MO Mnichovo Hradiště a MO Bakov n/Jizerou.
Dozorčí komise ČRS, z. s., Středočeského územního svazu (volí se 5 kandidátů)
Nominaci získali (jméno, MO, stávající funkce v ČRS, nominace):
- Ing. Miroslav NEUMAN, MO Bělá pod Bezdězem, místopředseda DK SÚS, jednatel MO, nominován MO
- Jan ROGOS, MO Hořovice, jednatel MO, nominován výborem SÚS
- Jaroslav CEPEK, MO Mladá Boleslav, člen DK SÚS, nominován MO
- Jan MELKES, MO Zeleneč, člen DK SÚS, nominován MO
- Adolf PEISKER, MO Jince, předseda DK MO, nominován výborem SÚS
- Pavel NOVÁK, MO Mělník, nominován MO
- Ing. Radek PTÁČEK, MO Uhříněves, člen DK SÚS, nominován MO
Zástupce Středočeského územního svazu v Republikové radě ČRS (volí se 1 kandidát)
Nominaci získali:
- předseda SÚS (automatická účast ze Stanov ČRS – nevolí se)
- Radek ZAHRÁDKA, MO Mladá Boleslav, místopředseda SÚS, hospodář MO, předseda LRU SÚS, nominován výborem SÚS
Náhradník Středočeského územního svazu v Republikové radě ČRS (volí se 1 kandidát)
Nominaci získala:
- Mgr. Magda VONDRUŠKOVÁ, MO Unhošť, předsedkyně DK MO, SÚS, členka RDR ČRS, nominována výborem SÚS
Zástupce Středočeského územního svazu v Republikové dozorčí radě ČRS (volí se 1 kandidát)
Nominaci získal:
- Ing. Miroslav NEUMAN, MO Bělá pod Bezdězem, místopředseda DK SÚS, jednatel MO, nominován výborem SÚS
Náhradník Středočeského územního svazu v Republikové dozorčí radě ČRS (volí se 1 kandidát)
Nominaci získal:
- Jan ROGOS, MO Hořovice, jednatel MO, nominován výborem SÚS
Výbor ČRS, z. s., Středočeského územního svazu (volí se 11 kandidátů)
Nominaci získali:
- Radek ZAHRÁDKA, MO Mladá Boleslav, místopředseda SÚS, předseda LRU SÚS, hospodář, nominován MO
- Mgr. Magdalena VONDRUŠKOVÁ, MO Unhošť, předsedkyně DK MO, SÚS, členka RDR ČRS, nominována MO
- Jiří NOVÁK, MO Kladno, místopředseda SÚS, předseda MO, nominován MO
- Milan ŠTĚPNIČKA, MO Český Šternberk, hospodář MO a ÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
- Jan PORHANSL, MO Kladruby, hospodář MO, zást. hospodáře SÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
- Ing. David GRUNT, MO Hořovice, hospodář MO, člen výboru SÚS, nominován MO
- Marek MACHOLDA, MO Mělník, jednatel MO, nominován MO
- Jiří EICHLER, MO Čelákovice, předseda MO, vedoucí OM SÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
- Jakub KEMR, MO Nymburk, člen výboru MO, nominován výborem SÚS
- Alena VALTROVÁ, MO Žleby, účetní MO, členka výboru ÚS, nominována MO
- Petr ČERNÝ, MO Kozárovice, člen výboru MO, nominován výborem SÚS
- Martin LAŠTOVKA, MO Králův Dvůr, předseda MO, nominován výborem SÚS
- Ing. Tomáš STRAKA, MO Veltruby, předseda MO, vedoucí OČV SÚS, člen výboru SÚS, nominován MO
- JUDr. Jaroslav ČERNÍK, MO Mělník, předseda MO, člen výboru SÚS, nominován MO.
Všechny materiály ke konferenci SÚS včetně kandidátek budou odeslány na MO, aby je mohli v MO projednat.
(šam)
Fotogalerie