Z členské schůze MO Zruč nad Sázavou tit

publikováno: 02.03.2020

V sobotu (29. 2. 2020) proběhla výroční členská schůze MO Zruč nad Sázavou, které se zúčastnilo 72 členu.

Po úvodním zahájení a nezbytných procesních úkonech se slova ujal předseda MO Petr Novák, který zhodnotil činnost za uplynulý rok. Velmi si pochvaloval spolupráci s městem Zruč nad Sázavou, zejména při výstavbě a plánování nové vodní plochy. Naopak nespokojený byl se stavem mládeže, kdy se i přes velkou snahu nedaří získat děti do kroužku, v kterém je v současné době pouze 6 dětí.

Poté následovala zprava jednatele Miroslava Hoskovce, který přítomné seznámil s ekonomikou MO a s návrhem rozpočtu pro letošní rok a s plánem práce.

Zpráva Dozorčí komise zhodnotila práci MO bez závad.

Hospodář MO Martin Hejml podal informace o násadách za rok 2019 a o plánovaním vysazení pro letošní rok. Zároveň členy vyzval, aby při vysazování ryb pomohli.

Referent brigád pak hovořil o možnostech, jak si brigády odpracovat, a jak se brigádničilo v roce 2019.

Následovala vystoupení hostů – Mgr. Seidla za MO Soutice, p. Klimpery za MO Kácov a za SÚS vystoupil Jiří Eichler, který přítomné seznámil se změnami v BVPR, informoval o poháru předsedy SÚS 16. 5. na nově otvírané pískovně v Pískové Lhotě u Poděbrad, pochválil MO za spolupráce se SÚS a za hladký přechod na elektronickou komunikaci.

Jiří Eichler