ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Příbramští zorganizovali náborové závody v rybolovné technice tit

publikováno: 02.03.2020

V neděli (1. 3.) se ve sportovní hale v Příbrami konaly již třetí halové závody v rybolovné technice, kterých se zúčastnilo 44 dětí z MO – Mladá Boleslav, Sedlčany, Rožmitál pod Tř., Hořovice, Příbram, ale i z Českých Budějovic a Písku.  

Osobně mohu organizátory jen pochválit, jejich snaha založit tradici halových závodu v RT je opravdu obrovská a jejich úsilí přináší ovoce, neboť za tři roky si závody vybudovaly renomé a začínají se jich zúčastňovat i děti z jiných územních svazů.

Soutěžilo se e dvou disciplínách skish a arenberg, vždy dvoukolově.

V kategorii mladší žáci zvítězil Michal Čížek (MO Příbram), před Jiřím Červenkou (MO Mladá Boleslav) a Matějem Dvořákem (MO Sedlčany).

Kategorii mladší žákyně ovládla Katka Vodičková, před druhou Bárou Svitkovou (obě MO Příbram) a třetí skončila Ivana Schwarzová (MO Rožmitál p/Tř.).

V kategorii starší žáci byl první Vojtěch Šedivý (MO Mladá Boleslav), druhý Filip Svitek (MO Příbram) a třetí Jan Beran (Rožmitál p/Tř.).

Ve starších žákyních vítězství patří Zuzaně Caltové (MO Sedlčany), stříbro Adéle Karasové a bronz Kristýně Veselé (obě MO Hořovice).

V kategorii junioři a registrovaní zvítězil Vojta Humpál (MO Č. Budějovice), druhý byl Martin Kulhavý (MO Písek) a třetí Jan Linhart (MO Mladá Boleslav).

Slavnostního vyhlášení a předání cen se zúčastnila místostarostka města Příbram Mgr. Zorka Brožíková a předseda MO Jaroslav Hadrava. 

Děkuji organizátorům Petru Poláčkovi, Petru Doležalovi a Karlu Vodičkovi a jejich rodinným příslušníkům za výbornou organizaci, péči o závodníky a hladký průběh celého klání a za finanční podporu městu Příbram a odborům mládeže a rybolovné techniky Středočeského územního svazu a MO Příbram. Zároveň děkuji i všem vedoucím rybářských kroužků, kteří na závody s dětmi dorazili.

Jiří Eichler, vedoucí odboru mládeže SÚS

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 862 670

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS