ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Bundy pro členy rybářské stráže tit

publikováno: 29.02.2020

Středočeský územní svaz úspěšně dokončil projekt „Pořízení vybavení pro rybářskou stráž vykonávající ostrahu rybářských revírů na území Středočeského kraje“, kterou spustil na podzim.

Do projektu se na principu dobrovolnosti zapojilo 52 místních organizací a na základě objednávky společnost Banner vyrobila a dodala 533 ks bund v hodnotě 639 008,- Kč.

Finančně se na nákupu podílel Středočeský kraj, který přispěl částkou 180 000,- Kč, SÚS pak přispěl zúčastněným místním organizacím sdruženým ve společném rybolovu na základě rozlohy revírů a aktivity RS částkou 600,- Kč na každou bundu. Zbylou sumu si hradily MO samy. Samostatně hospodařící organizace si bundy zaplatily v plné výši.

Bundy byly dodány ve dvou termínech, první část byla do místních organizací rozvezena 10. – 11. 2., druhá pak 17. – 18. 2. 2020.

Nejvíce bund pro RS si objednala MO Mladá Boleslav – 23 ks. 

„Celá akce proběhla hladce a chci poděkovat všem, kteří se na ni podíleli, především pak Středočeskému kraji. Zároveň děkuju i všem místním organizacím, které do toho s námi šly a pochopily, že i ústroj dělá reklamu jim, ale i nám, jako územnímu svazu. I když na prvním místě stále zůstává to, aby se naši členové rybářských stráží chovali k lovícím slušně, věcně, korektně a s patřičnou erudicí. Bundy jsou třešničkou na dortu, ale hezkou, jsem spokojený,“ uvedl předseda SÚS Dušan Hýbner.

(šam)

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

25 227 713

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS