ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Startují tradiční soutěže pro rybářské kroužky tit

publikováno: 09.03.2022

Po pauze zaviněné covidem opět startují oblíbené motivační soutěže pro rybářské kroužky – „Kroužek roku 2022, Vedoucí kroužku roku 2022 a Skokan roku 2022“.  

U prvních dvou soutěží jsou vyhlašovány vždy dva kroužky a dva vedoucí, u Skokana roku je to jeden kroužek, který ve své činnosti a prezentaci během roku udělal největší pokrok.

Kroužky se do soutěže nehlásí, je založena na aktivitě a na prezentaci každého kroužku, kterou kroužku provádí články, fotkami ať na webových stránkách MO, některé mají i vlastní webovky, anebo svých facebookových profilech. Vše v průběhu roku sleduje v listopadu vyhodnotí odbor mládeže SÚS.

Prostě být aktivní a dát o tom vědět.

Ceny jsou nachystány, vítězné kroužky ve všech kategoriích obdrží krásnou plaketu a šek na 10 000 korun, který lze využít na libovolnou činnost rybářského kroužku, nejlepší vedoucí pak kromě plakety obdrží šek na 5 000 korun.

Vyhodnocení proběhne na konci listopadu, je tedy dost času na vymýšlení akcí a činností pro děti. A s oceněním se za vámi rozdejme do vašich kroužků na konci roku.

Za odbor mládeže SÚS Jiří Eichler

 

 

Fotogalerie tit

foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

šupináč

POČET NÁVŠTĚV

12 932 214

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2022 ČRS SÚS