Přibylo nám 661 nových členů, děkujeme! tit

publikováno: 15.02.2022

Za loňský rok se členská základna Středočeského územního svazu rozrostla o 661 nových členů. Celkový počet je tak 41 693 členů, z čehož je 36 138 dospělých, 1 027 mládeže a 4 528 dětí.

Počet dospělých se oproti roku 2020 zvýšil o 396 členů, mládeže o 150 a dětí o 115 členů.

Radost máme z nárůstu mládeže, který je nejvyšší za posledních 7 let. Potěšil nás i příliv dětí, byť loňský rok byl složitý a v podstatě nám, až na několik výjimek, neumožnil naplno realizovat naši náborovu akci "Ve vodě nežijí jen vodníci" a další doprovodné akce. Je to výsledek především skvělé práce všech vedoucích rybářských kroužků.

A velmi si vážíme všech našich dospělých členů, ať těch stávajících, že v covidové době s námi zůstali a i těch nově příchozích.

Zároveň přikládáme tabulku prodeje členských známek a jednotlivé podíly z prodeje v rámci ČRS. V této souvislosti se sluší dodat, že Středočeský územní svaz se navíc zavázal za každého dospělého člena poslat 50 korun do Fondu ná nákup vodních ploch, což také činí a na konci loňského roku zaslal na transparentní účet 1 806 900 korun.