Z členské schůze MO Tři Dvory tit

publikováno: 26.02.2020

Místní organizace Tři Dvory vloží do Fondu na nákup vodních ploch 10 000,- Kč. Rozhodla o tom členská schůze, která se konala 22. 2. 2020.

Z 386 členů se schůze zúčastnilo 72 a 10 členů se omluvilo. Za výbor SÚS byla ve Třech Dvorech přítomna Alena Valtrová.

V úvodu promluvil předseda MO Jiří Srb, který přítomným připomněl, že organizace funguje již 92 let a ke konci loňského roku měla 386 členů, z toho bylo 30 dětí a 7 mládežníků. V loňském roce bylo přijato 17 nových členů.

Pan Srb také hovořil o změnách ve Statutu, o dětském rybářském kroužku, který se schází každý týden a účastní se ho 12 dětí.

Rovněž se věnoval brigádám, o které mezi členy není moc zájem, neboť bylo odpracováno 411 hodin a 560 proplaceno.

Bylo rozhodnuto, že kdo již své hodiny odpracoval, bude s ním sepsána dohoda o provedení práce a odpracované hodiny mu budou proplaceny.

Předseda poděkoval sponzorům a obcím za finanční podporu místní organizace, velké poděkování pak směroval k předsedovi SÚS Dušanu Hýbnerovi za pomoc při řešení sporu o vodní plochu na Veletově. Část pozemku zde byla odkoupena z Fondu na nákup vodních ploch a MO do něj letos přispěje částkou 10 000,- Kč.

Hospodář MO Aleš Kváča seznámil přítomné s násadou ryb, s úlovky a ocenil, že je možné nasazovat štiku o velikosti 35 cm, což je lepší než nasazování rychlené štiky.

Účastníci schůze rovněž dostali informace o čerpání rozpočtu a byl jim přednesen a následně schválen návrh rozpočtu na rok 2020.

Členská schůze také zvolila svého zástupce na Konferenci SÚS do Průhonic, schválila plán práce na letošní rok, poplatky a příspěvky členů.

Nakonec byli všichni přítomní informováni o novinkách na SÚS, o možnosti čerpání dotací, o navrhovaných změnách ve stanovách, o zahájení rybolovu na pískovně v Pískové Lhotě atd.

Děkuji za pozvání a příjemnou atmosféru při průběhu schůze. Výbor MO měl vše výborně připravené a patří jim velká pochvala.

Alena Valtrová, členka výboru SÚS