ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Dětské závody na Záhorské tit

publikováno: 15.11.2021

Letošní poslední závod na nádrži Záhorská bylo klání dětí, které se konalo v neděli 24. října 2021 a pořádala ho kladrubská organizací handicapovaných rybářů.

O šesté ranní jsme sledovali vývoj mrazivého počasí a s mírnou nervozitou, kdy teplota atakovala bod mrazu, jsme čekali na závodníky z řad dětí. Ač bylo počasí nadále chladné, nakonec jsme přivítali 25 závodníků, kteří se ve dvou věkových kategoriích (mladší do 10 let a starší 11 - 15 let) utkali o medaile, poháry a věcné ceny.

Od našich přátel a sponzorů se nám opět podařilo zajistit, dle tradice „vyhrává každý“, velké množství cen a pochutin. Nejlepších pět  dětí z obou kategorií obdrželo za své výkony hodnotné ceny od společností Tropic Fishing, Delphin a Saenger. Nechyběly pruty, navijáky, podběráky a mnoho dalšího.

Každý závodník si odnesl dárkovou tašku s propagačními předměty Středočeského územního svazu a produkty společností Timár a Karel Nikl. Dík opět patří mladoboleslavské pobočce řetězce Kaufland, která pro každého závodníka připravila dárkovou tašku s pochutinami.  Speciální poděkování patří rodině Havlů a jejich pekařství, děkujeme, Maruško a Jardo!

Mrazivé ranní počasí v průběhu čtyřhodinového závodu osvítily sluneční paprsky a polední doba byla pro rybolov téměř ideální. Vzhledem k pokročilé roční době byly úlovky slabší, ale počet pstruhů a kaprů udělal dětem i tak velkou radost. Vzhledem k částečnému covidovému rozvolnění jsme s nezbytnými hygienickými opatřeními mohli obnovit oblíbené doprovodné soutěže, kdy především střelba ze vzduchovky a hod prutem na terč dětem udělalo velkou radost. Po sečtení dosažných výsledků a nasycení závodníků hamburgery mohli organizátoři přejít k vyhlašování výsledků.

Největšího jednapadesáti centimetrového kapra ulovil Ondřej Havel, který se ve své kategorii starších umístil na druhém místě. Vítězem závodu starších se stal kladrubský Jan Kovář, který s délkou 583 cm a sedmnácti zdolanými rybami ovládl svou kategorii. Bronzovou medaili vybojoval kácovský Petr Daniš. V kategorii mladších získal zlatou medaili Antonín Kovář, který svého zlatého bratra s celkovou délkou 650 cm a 19ti rybami přechytal. Stříbrnou příčku obsadil kladrubský Matyáš Halaška a bronz si odnesl chotýšanský Petr Havlíček.

Vítězům a všem závodníkům tímto ještě jednou gratulujeme. Děkujeme i jejich rodičům a doprovodům a všem pořadatelům, kteří zajistili fotodokumentaci, gastronomii, měření ryb na závodním úseku a pomoc se vším potřebným.  Dík patří všem členům MO Kladruby, kteří jsou aktivní složkou organizace.

Petrův zdar za MO Kladruby přejí

Tomáš Kučera a Jan Porhansl

Soubory ke stažení tit

Výsledky závodu do 10 let

PDF

Výsledky závodu 11 - 15 let

PDF

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

KB

POČET NÁVŠTĚV

24 208 043

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS