ZAVŘÍT

Český rybářský svaz, z. s., Středočeský územní svaz

Podzimní závody dospělých na Záhorské tit

publikováno: 14.11.2021

Předposlední říjnový víkend byl u nás v Kladrubech na nádrži Záhorská ve znamení posledních rybářských závodů handicapovaných rybářů a mládeže v roce 2021. V sobotu jsme pořádali Podzimní závody a v neděli jsme hostili děti.

Průběh obou závodů byl  poznamenán mrazivým počasím, kdy ranní teplota atakovala bod mrazu. I přes tento handicap jsme uvítali osmnáct „otužilců“, kteří bojovali o medaile.

Závodnímu víkendu předcházela příkladná práce členů MO Kladruby, kteří opět dokonale připravili revír, zajistili ceny, poháry pro vítěze a připravili občerstvení pro všechny zúčastněné. Při závodě byly povoleny všechny techniky lovu na udici s jedním háčkem a návazcem, které jsou stanoveny v rybářském závodním řádu. Na regulérnost závodu dohlíželi rozhodčí z řad členů MO Kladruby, kteří měřili ulovené ryby, dohlíželi na regulérní průběh závodu a asistovali handicapovaným rybářům. Chtěli bychom zde vyzdvihnout Vlaďku a Tomáše Vaingátovi, Petra Kadlece a Pavla Kletečku, kteří navzdory mrazivému počasí připravovali gastro a asistovali u všeho potřebného!

Po ukončení pětihodinového závodu se všichni zahřáli pečeným masem z lorny, které připravil náš vrchní kuchař Standa Komenda a po kratším sečtení ulovených ryb jsme mohli přistoupit k vyhlašování výsledků.

Cenu za nejlepší ženu si odnesla benešovská Jitka Zrnová, která se v závodě umístila na stříbrném druhém místě s celkovým počtem 16 ryb a délkou 554 cm. Cenu za největší rybu (kapr 55 cm) si odvezl bronzový Martin Havlíček ze Zbiroha, který ulovil osm ryb s celkovou délkou 401 cm. Vítězem rybářského klání se stal humpolecký Alexej Slavík, chytající plavanou na děličku. Zlato si vybojoval chycením devatenácti ryb s celkovou délkou 657 cm. Gratulujeme tentokráte nejen medailistům, ale především vozíčkářům a všem zúčastněným, kteří jsou v tomto mrazivém počasí v našich očích vítězi!

I přes nepřízeň počasí a slabší účast věříme, že jsme zajistili spolu s našimi přáteli, kamarády a sponzory regulérní závod a všichni zúčastnění budou mít na co vzpomínat. Ceny do závodů od společností Tropic fishing, Delphin, Lowrance – Wavy Boats, Saenger Davida Kolouška a dalších udělali všem velkou radost! Chuťové poháry účastníků obšťastnily dokonalé masné výrobky z dílny Maso Třebovle a Václava Sátry. Nechyběli uzení pstruzi, klobásy všeho druhu, tlačenky atd. O sladké delikatesy se zasloužila rodina Havlových, která pro závodníky připravila produkty ze svého pekařství – nechyběly úžasné zákusky, domácí chléb… Kvality koláčů, tyčinek a housek z vlašimské pekárny Turek snad ani není třeba zmiňovat. Benešovský pivovar Ferdinand a společnost Kofola zajistila potřeby pitného režimu pro všechny zúčastněné.

Rádi bychom u příležitosti naší poslední kulturně sportovní akce v letošním roce upřímně poděkovali všem našim sponzorům, kamarádům a známým, kteří se v opět neutěšeném roce 2021 podíleli na zajištění závodů ČRS MO Kladruby. Zvláštní poděkování v této „okleštěné“ sezóně patří Středočeskému územnímu svazu, společnostem Tropic Fishing,  Delphin, Wavy Boats – Lowrance, Saenger, Rybářství a Timár. Z dalších společností, které nás celoročně podporují, nesmíme zapomenout na Karla Nikla, společnost ABF-For Fishing, Kofola a.s., FOX, Mivardi, Standu Komendu z Restaurace u Piškota v Kladrubech, Timár Mix, Pivovar Ferdinand Benešov, Pekárna Turek Vlašim, MASO-TŘEBOVLE s.r.o., Drůbež Palmovka, Konto Baréry, Václava Sátru, rodinu Hanikýřů a Havlů, obec Kladruby

Přejeme Vám především zdraví a optimismus a těšíme se v roce 2022 na viděnou!

S úctou a pozdravem za handicapované rybáře Kladruby

Tomáš Kučera a Jan Porhansl

Soubory ke stažení tit

Výsledková listina

PDF

Fotogalerie tit

foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto
foto

PÍSKOVNA

PÍSKOVÁ LHOTA

AKTUALITY E-MAILEM

Klikněte a přihlaste se k odběru

NAPIŠTE NÁM

INTRANET

PLhota
KB

POČET NÁVŠTĚV

26 515 840

MÍSTNÍ ORGANIZACE

mapa

RYBNÍKÁŘSTVÍ
MIMOPSTRUHOVÉ A PSTRUHOVÉ

mapa

MIMOPSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

PSTRUHOVÉ REVÍRY

mapa

LOVNÁ MÍSTA PRO
HANDICAPOVANÉ

mapa

Počasí Praha-Zbraslav - Slunečno.cz

© 2024 ČRS SÚS