Závod „O pohár předsedy SÚS“ dospělých je již obsazen!

Čím dál populárnější závody „O pohár předsedy SÚS“, které se letos konají 28. dubna 2018 a oficiálně otvírají nový rybník SÚS Stržený u MIlína, jsou beznadějně obsazeny. Všech 150 míst je zarezervováno a není možné se na ně dál hlásit!

Děkujeme všem, kteří projevili zájem, ti, na které se nedostalo to mohou „risknout“ a přijet, neboť nevyzvednuté rezervace do 7.00 hod v den závodu se uvolňují pro další zájemce.

Budeme rádi, když přijedete, třeba se jen podívat, nebo si popovídat s předsedou našeho ÚS Dušanem Hýbnerem, který zároveň kandiduje na funkci předsedy ČRS, ale i s jinými funkcionáři SÚS – hospodářem Milanem Štěpničkou, vedoucím LRU Radkem Zahrádkou či vedoucím odboru mládeže Jiřím Eichlerem a dalšími. Již tradičně vám budou k dispozici v pátek podvečer a diskuze na téma rybařství se protahují často až do ranního rozbřesku. Zkrátka, všechny vás rádi uvidíme.

A o co se bude závodit? První cenou je člun v hodnotě 9 000 Kč, druhou pak bivak za 6 000 Kč. Je připraveno dost dalších hodnotných cen.

Těšíme se na vás a děkujeme za váš zájem.

Redakce SÚS