Zájemci o pořádání závodů „O pohár předsedy“ se musí přihlásit do 15. 11.

Připomínáme všem zájemcům, kteří uvažují o tom, že by na svém revíru uspořádali 3. ročník dětských závodů „O pohár předsedy SÚS“, že mají možnost se přihlásit do 15. 11. 2016.

Závody proběhnou 20. 5. 2017, a jak jste již zaznamenali, od počátku jsou putovní. První ročník se konal v Bělé pod Bezdězem, ten letošní pak v Příbrami.

Nyní se tedy bude vybírat pořadatel třetího ročníku. Neváhejte, pokud máte vhodný revír, je to velká příležitost a reklama nejen pro vaši MO, ale i pro daný revír.

Zájemci přiloženou přihlášku musí do stanového termínu odeslat na email: mladez.sus@seznam.cz nebo písemně na adresu sekretariátu SUS. Výběr bude proveden na výboru SÚS v listopadu 2016.

SÚS nezůstane stranou, pořadateli zajistíme a dodáme poháry a medaile pro závodníky, propagační materiál, bannery, občerstvení pro závodníky (jídlo, pití), poukazy na bezplatné CS povolenky dětské 3 ks (bonus pro první tři), poukaz na bezplatné územní povolenky dětské 5 ks (tombola). SÚS dále do revíru zajistí před konáním závodů 500 kg násady kapra jako „vícezarybnění“ z prostředků územního svazu.

Bližší podmínky najdete v příloze, stejně jako i přihlášku.

Podmínky pro pořadatele PP dětí 2017                      Přihláška pro pořádání PP děti 2017