Rybářský tábor MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav v Lešanech

MO Brandýs nad Labem–Stará Boleslav, již po jedenácté pořádala ve dnech 30. 6. – 8. 7. 2018 tábor pro rybářskou mládež v Lešanech u Benešova. Pro děti pronajímáme soukromé rybníky Ovčička a Beránek včetně zázemí.

Letošní tábor byl se zajímavým programem. Přijeli nás navštívit kolegové a specialisté na různé rybolovné techniky, aby se podělili o své umění a předali něco málo naší rybářské mládeži.

První přijel pan Petr Kabát, přednáška s jeho praktickou ukázkou feederové a muškařské techniky. Navštívil nás i Ondřej Šulc, aby představil moderní kaprařinu. Přijel nás podpořit i předseda SÚS Dušan Hýbner, celý den se věnoval dětem a předvedl vše, co nabízí plavaná a vše, co se týká přívlače našim mladým rybářům přijel ukázat David Janoušek.

Všechny rybolovné techniky si měly možnost děti vyzkoušet i v praxi. Všem moc děkujeme, že si na naši mládež udělali čas a za dárky, které děti dostaly. Tradiční výlet do vojenského muzea nemohl chybět.

Uspořádali jsme i soutěžní den, po sečtení výsledků přišlo vyhlášení a rozdání cen, které nám na tábor věnovali: MO Brandýs nad Labem – Stará Boleslav, Petr Kabát, Dušan Hýbner SÚS, David Janoušek a neznámý sponzor domácího boilí.

Zvláštní poděkování patří firmě Infinity Baits, která věnovala opravdu velké množství svých produktů pro každého účastníka tábora. Děti měly velkou radost a my děkujeme všem sponzorům.

Nesmíme zapomenout na sponzory naší kuchyně řeznictví U Pixů, řeznictví Novotný Pavel, zelenina Hyka Konětopy a samozřejmě děkujeme majiteli areálu Jiřímu Tomíčkovi za poskytnutý azyl a skvělou kuchyni.

Týdenní rybářský pobyt v číslech: naše mladá generace nachytala 91 kaprů, 3 amury, 37 karasů, 2 cejny 2 štiky což vůbec není špatný výsledek. Těšíme se na příští rok

Za MO Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Marek Hovorka