Rybářský kroužek Rožmitál má nová trička

Rybářský kroužek Rožmitál pod Třemšínem běží na plné obrátky i v tomto zimním období. Třicet rybářských dětských nadšenců se schází jednou týdně ve zdejší základní škole J. J. Ryby.

Hodinu využívají mladí rybáři tělocvičnu, kde trénují přípravu na jarní rybářskou sezonu a to nahazováním na terče. Ve zbytku času se pak děti protáhnou při míčových hrách. Následuje přesun do učebny, kde nastává u dětí méně populární teoretická část.

Snažíme se ale, aby je to děti bavilo. Po týdnu střídáme učení navazování háčků a různé montáže udice na plavanou a položenou. Ve druhém týdnu pak poznávání ryb, jejich míry a doby hájení atd. Vše také opakujeme, formou naší elektronické hry rybářského Riskuj, což děti moc baví.

Náš rybářský kroužek byl opakovaně za dobrou činnost oceněn dárky pro děti od RCCC rybářský klub z.s. Dětem byly na minulém kroužku dárky předány a udělaly jim velkou radost, za což moc děkujeme!

Na děti čekalo ještě jedno překvapení a to nová rybářská trička, s nápisem Nejlepší rybářský kroužek SÚS 2107, která byla dětem na kroužku rovněž rozdána. Na tričkách nechybí ani loga dvou našich největších podporovatelů, města Rožmitál p. Tř. a Středočeského územního svazu.

Tato trička byla pořízena z odměny vedoucího rybářského kroužku, kterou dostal od SÚS i města Rožmitál za dobré vedení kroužku a ocenění nejlepší rybářský kroužek a vedoucí Středočeského územního svazu 2017. Odměny jsem se vzdal ve prospěch dětí, a tak kromě již předaných triček jsou ještě ve výrobě čepice. Jak už jsem před nedávnem říkal, rozzářený dětský úsměv je pro mne nejdůležitější při vedení dětí.

Petrův zdar

Aleš Haluska, vedoucí rybářského kroužku Rožmitál pod