Propozice MiČR handicapovaných rybářů v Mladé Boleslavi

Vážení přátelé sportovního rybolovu a handicapovaných rybářů,

dovolujeme si Vás informovat o Mistrovství České republiky s mezinárodní účastí handicapovaných rybářů v plavané, konané v termínu 17. – 20. května 2018 v Mladé Boleslavi. Budeme velmi rádi, když nás přijdete na nejprestižnější závodní klání roku do Mladé Boleslavi podpořit a podívat se na špičkové sportovní výkony handicapovaných rybářů. 

Startovné: 800,- Kč (30 EUR), člen ČRS MO Kladruby 500,- Kč

Přihlášky: Každý závodník i doprovod musí potvrdit svou účast na Mistrovství republiky do 30. 4. 2018. Pokud tak neučiní, bude si zajišťovat ubytování a stravování sám na vlastní náklady. Závazné přihlášky pro závodníky a doprovody zašlete emailem handicapovanirybari@gmail.com nebo na adresu ČRS MO Kladruby. Do přihlášky uveďte číslo sportovního průkazu. Startovné je splatné při registraci. Pořadatel zajišťuje závodní úsek, organizaci závodu, ubytování i stravování.

Propozice MiČR handicapovaných rybářů 2018

P.S.: Pro závodníky – každý závodník musí být zaregistrovaným sportovcem v Českém rybářském svazu – www.rybsvaz.cz, záložka Sport, mládež a dále evidence závodníků. Pokud si někdo netroufá sám zařídit průkazku sportovce, tak Vám jí zařídíme, ale napište nám to prosím do přihlášky na závod (cena 200,-).

Za ČRS MO Kladruby s pozdravem 

Tomáš Kučera a Jan Porhansl
předseda a hospodář ČRS MO Kladruby