Okresní kolo Zlaté udice v Mladé Boleslavi

Místní organiazce Mladá Boleslav pořádala v sobotu 25. 4. na Krásné louce okresní kolo soutěže „Zlatá udice 2015“. Přestože byly pozvánky zaslány na všechny místní organizace mladoboleslavského okresu, zúčastnila se pouze dvě družstva a to Benátek nad Jizerou a domácí MO Mladá Boleslav.

DSCF4616Tato soutěž pro děti a mládeže je rozdělena do tří částí – LRU (lov ryb udicí – plavaná), RT (rybolovná technika – zátěž Skish, Aremberg a zátěž dálka) a znalostí (znalosti se skládají z testových otázek, poznávání ryb, rostlin a živočichů).

Celkem se zúčastnilo 20 dětí, které soutěžily v kategorii – žák, žákyně a junior. Na základě výsledků okresního kola bylo vybráno družstvo těch nejlepších, které bude okres reprezentovat na územním kole soutěže, jež bude organizovat rovněž MO Mladá Boleslav s podporou OM a výboru SÚS (29. 5. – 31. 5. 2015).

Z krajského kola opět postoupí ti nejlepší (4. žáci, jedna žákyně a jeden junior) do Národního kola ZU, to v letošním roce proběhne také v Mladé Boleslavi (19. 6. – 21. 6. 2015).

Nominace družstva na Územní kolo dle dosažených výsledkůDSCF4629
Junior: Šimáček Jan MO Mladá Boleslav
Žákyně: Konopková Veronika MO Mladá Boleslav
Žák: Linhart Jan MO Mladá Boleslav
Šedivý Vojtěch MO Mladá Boleslav
Suchý Eduard MO Mladá Boleslav
Trhoň Vojtěch MO Benátky nad Jizerou

 Výsledky okresních závodů ZU_2015

DSCF4607 DSCF4611