Děti z MO Rožmitál zakončily letošní rok na bowlingu

Prosinec, měsíc kdy všichni víme, že se blíží vánoční svátky a konec roku. Kdy všichni přemýšlíme a ohlížíme se za celým rokem zpátky. V tomto měsíci se pořádá spousty vánočních večírků a ten se konal i u nás v našem rybářském kroužku ČRS MO Rožmitál pod Třemšínem a to v pátek 14.12. na bowlingu Amerika.

Děti se sešly ve velkém počtu i s rodiči, aby si náležitě vychutnaly vánoční atmosféru, trochu zvolnily a užily si trochu zábavy a legrace v tom předvánočním shonu. Byl připraven program pro děti v bowlingu, výborné občerstvení, napečené vánoční cukroví, úžasné muffiny, pizza a spousty jiných laskomin.

Byla pozvána i spousta zajímavých hostů, kteří celoročně podporují náš kroužek a my si toho velmi vážíme. Děti se náramně bavily a na konci večírku je čekala spousta krásných dárečků, které je velmi potěšily. Vždy je na dětech vidět ta radost, ty rozzářené oči a jejich úsměvy jsou pro nás tím největším hnacím motorem pokračovat dál a vymýšlet další a další zajímavé věci v kroužku.

Letošní rok pro náš kroužek byl úspěšný, máme několik krásných umístění na dětských rybářských závodech i v RT (rybolovná technika). Máme za sebou i volno víkendovou akci ve spolupráci s rybářským kroužkem MO Březnice, část našich dětí i úžasný tábor s Vodníkem. Letošní rok byl opravdu nabytý a bohatý na zážitky.

Těšíme se na rok 2019, jsme plni očekávání, co nám s dětmi z kroužku přinese. Rádi bychom poděkovali našim sponzorům městu Rožmitál p. Tř., SÚS – Dušan Hýber a Jiří Eichler, ČRS MO Rožmitál p. Tř., RCCC Rybářský klub z. s.,Jiří Krouza MO Kolín – Střední škola rybářská a vodohospodářská Jakuba Krčína Třeboň, rybářské potřeby Grundik, Svět Krmiv, graphicwork – Milan Fous, mmfish – Miroslav Skokan, BogMor, Mokrý Banditi, tým Skalice, Stavos Vondra, carp tým Žebrakov, Vacíková Monika, Autodíly Mareš, občerstvení na koupališti – Tomáš Drechsler, Bořivoj Maule, textil Renata Skotnicová, Linda Filipovská, Ivanka a Zuzka Schwarzovi. Opravdu moc děkujeme za takovou podporu a velmi si toho ceníme.

Těšíme se na všechny v roce 2019, celý tým vedoucích kroužku MO Rožmitál pod Třemšínem přeje všem krásné vánoční svátky plné pohody, spousty dárků a mnoho štěstí a zdraví v novém roce 2019.

Petrův zdar

Aleš Haluska