2. kolo krajského přeboru SÚS v položené (noční a denní zpráva)

Uplynulá noc přinesla, kromě svěžího deštíku, také pár slušných ryb. Tým MO Turnov na č. 1 se začíná rozjíždět – už mají 4 ryby, vč. lysce vážícího 13,8 kg. Mimochodem, tuto rybu jsme tu vážili i na závodech před rokem – měla 12,38 kg – je vidět, že je ji daří.

Parádní ryba se povedla týmu z MO Horní Počernice – krátce před půlnocí dostali na břeh šupináče 16,39 kg! Jedná se zatím o největší rybu závodů. Krásným amurem 6,54 kg zabodoval tým na č. 17 . Svou rybu si chytil i tým z MO Benátky, který po sérii člun, cejn, krtek, chytil konečně i bodovaného kapříka 3,24 kg.

Během dne bylo vedro doslova k padnutí. Nic na tom nezměnila ani kraťoučká přeháňka, při níž spadlo jen pár kapek.

Možná i trochu ublížila – po ní byl vzduch jako v prádelně.

Dopoledne byla aktivita ryb jakž takž dobrá – po dvou menších kaprech si na své konto připsal tým Bejs Fish na č. 17, solidnějším kaprem 6,47 kg zabodoval tým na ostrově – konkrétně místní borci CT Stará Boleslav, Turnováci o slušnou rybu přišli v kamenech + se na břeh podívalo i pár nebodovaných ryb. Za celé odpoledne si nikdo bodovatelný úlovek nepřipsal. Zato proběhla kontrola na alkohol – žádné porušení tohoto pravidla jsme nezaznamenali.

Všechny týmy již tradičně upírají svou pozornost a naději k noci.

Online přenos naleznete zde: https://www.mrk.cz/pokecy.php?id=754939
Průběžné výsledky pak zde: https://onlinepolozena.mrk.cz/?zavod=156&typ=3

Miroslav Poupa